Вино буде добрим,

якщо робити його з любов'ю до людей. Стара мудрість, народжена два століття тому - з тих пір, як на причорноморські землі перебралися німецькі поселенці. Тут, на благодатному півдні України, і зараз живі традиції сердечної теплоти і добротності. Винороби знають, що виноградна лоза - вона жива і пам'ятають, що вино потрібно робити - як для самих близьких людей. Тому і вино тут душевне. Тому і місце це особливе. Це - Долина Великої Любові. Це - Гросс-Лібенталь.

Вхiд

Нагадати пароль

Вперше у магазині?

Зареєструйтесь
Палітра художника
Лабораторія ПрАТ «Вікторія» нагадує майстерню художника. В арсеналі технологів - величезна палітра прекрасних компонентів. Змішуючи різні сорти, винороби тремтливо створюють букети благородних напоїв. Дегустації - своєрідний іспит для затвердження нового вина.

Професійна майстерність виноробів, помножена на природній талант, дозволяють і сьогодні створювати нові сорти вин, цілком задовольняючи смаки споживачів. За традицією професіонали ПрАТ «Вікторія» один раз на місяць проводять дегустації вин інших торгових марок, представлених на ринку. Детальне знайомство з творчістю колег дає можливість фахівцям ПрАТ «Вікторія» завжди бути на піку майстерності.