Вино буде добрим,

якщо робити його з любов'ю до людей. Стара мудрість, народжена два століття тому - з тих пір, як на причорноморські землі перебралися німецькі поселенці. Тут, на благодатному півдні України, і зараз живі традиції сердечної теплоти і добротності. Винороби знають, що виноградна лоза - вона жива і пам'ятають, що вино потрібно робити - як для самих близьких людей. Тому і вино тут душевне. Тому і місце це особливе. Це - Долина Великої Любові. Це - Гросс-Лібенталь.

Вхiд

Нагадати пароль

Вперше у магазині?

Зареєструйтесь
Дорога до шанувальника

ПрАТ «Вікторія» контролює свою продукцію не тільки на стадіях виробництва. Комерційна служба підприємства впроваджує сучасні методи реалізації. Уміла маркетингова політика спрямована на оптимізацію процесу просування товару: чіткий розподіл готової продукції, формування нових замовлень, контроль складування.

Власна система логістики забезпечує своєчасну доставку замовлень дистриб'юторам. Брендовані автомобілі ТМ «Гросслібенталь» поставляють вино у всі куточки України. Досвідчені мерчендайзери контролюють роздрібну торгівлю, забезпечують великі торгові точки рекламною продукцією, ініціюють проведення промо-акцій.

ПрАТ «Вікторія» є постійним учасником виставок, дегустацій, спонсором культурних і спортивних заходів не тільки в Одесі і області, а й в багатьох інших регіонах України.